jméno: heslo:
Warning: Illegal offset type in unset in /DISK2/WWW/sherpaclimb.net/www/mysql.php on line 78
Sherpažaloba II
Autor: Bleskohrom28.ledna 2009

Do rukou autora článku se dostala tato fotografie pořízená potají fotoaparátem na mobilním telefonu jednou nejmenovanou členkou našeho oddílu, když podle jejích slov "omylem zabloudila" do jednoho dobře utajeného stylového dámského klubu v Praze 7 Holešovicích.

Jaké bylo její překvapení, když zjistila, že velmi decentně řečeno intimní masáž, která měla být vrcholem večeru tématicky laděného do doby římského impéria, má provádět její dlouholetý kamarád a často i parťák na laně Jirka Řehoř všemi známý pod svou přezdívkou Azáro. Dle sdělení oné nejmenované členky oddílu ovšem pracovní přezdívka Jirky v onom dámském klubu není překvapivě Azáro, nýbrž DIKTÁTOR. Své potencionální zákaznice lákal do stylové komůrky slovy, že jim ukáže sodomu gomoru. Co tím měl na mysli si můžeme jen domýšlet.

Ona nejmenovaná členka zůstala Jirkou naštěstí nepovšimnuta, protože se na něj okamžitě vrhnul dav masáže chtivých fanynek, a ona sama se v šoku vyplížila ven. Připomínám, že Jirka je členem rady starších a jako takový by měl jít ostatním členům oddílu příkladem. Jirku jsme zastihli na dvoře domu v jeho nové bydlišti na Praze 5 Smíchově. Na náš dotaz ohledně jeho pochybného nočního zaměstnání nám odpověděl pouze neurčitě, že „každýmu helfne při studiích ňáká brigoška. Velmi spěšně přitom plachtou přikrýval nové nablýskané Porsche Cayenne.

Navrhujeme probrat celou záležitost na nejbližším Velkém Churalu. Pokud by se Jirkovy noční aktivity provalily na veřejnost, hrozila by dobrému jménu oddílu velmi citelná újma! Zpět na seznam článků

Webmaster - Pavel Trnka  CSS - Michal Kutil