jméno: heslo:
Warning: Illegal offset type in unset in /DISK2/WWW/sherpaclimb.net/www/mysql.php on line 78
Moje cesta do Nymbáče
Autor: Spider4.ledna 2008

Klidný konec roku! ???Když jsme se rozhodovali, kde strávíme Silvestr 2007, Nymburk byla jasná volba - klidné prostředí, příjemná společnost, skvělá obsluha - prostě ideál. A vše tomu i nasvědčovalo. Pravdou je že již příjezd nás měl varovat, že vše nebude tak jak jsme si mysleli. Uvítal nás bodrý jinoch s již značně červeným nosánkem - prý od větru jaký byl na skalách (mysleli jsme si své). Inu kočí ustájili své plechové oře a jali se vystupovat do vyšší společnosti.

Nevěřili by jste, jak moc muselo na těch skalách foukat - velký kamarád našeho menšího bodrého jinocha měl i tvářičky pěkně červeňoučké (dvě malé skleničky u stolu nám potvrdili naše nejhorší obavy). Chvíli na to se za krutého mrazu objevila jakási čirá tekutina a bodrý jinoch nám okamžitě naléval se slovy: "To je v CAJKu, zavři oči a ucejtíš a uvidíš Tatry".

To vše bylá pouhá předzvěst toho co mělo následovat následující noci.

Noc poté

Zpočátku se zdálo, že události minulého večera se nebudou opakovat, opak byl pravdou a osud tomu však chtěl jinak - dopadlo to ještě hůř než jsme čekali... Neřeknu Vám již kolik se toho vypilo, ale celý dům podivně cinkal při sebemenším pohybu a odpadků byl ráno plný kočárek, ale naštěstí se nám podařilo zachytit jak bodrého jinocha "NĚCO" napadlo a ihned se jal svůj velkolepý nápad realizovat - toto se stalo: 1.1.2008 v čase mezi 01:36 a 01:41


Kam tedy jet příští rok? No uvidíme... Nakonec se dohodlo, že bodrý jinoch přistaví alespoň jedno patro, nebo raději dvě :-)

Spider


 Zpět na seznam článků

Webmaster - Pavel Trnka  CSS - Michal Kutil