jméno: heslo:
Warning: Illegal offset type in unset in /DISK2/WWW/sherpaclimb.net/www/mysql.php on line 78
Arco 2004
Autor: PT12.června 2004

Jak bylo v slunné Itálii

Již téměř tradiční výprava do Arca se jako obvykle zadařila. Počasí nám přálo a tak jsme toho kromě přežírání se výbornou italskou zmrzlinou i hodně přelezli.


Lago di Garda


Hrad nad Arcem

Navštívili jsme oblasti Nago, Placche Zebrate (400 metrová položená plotna), Crossano a poslední den se nám podařilo objevit zatím nejhezčí oblast nazývanou Monte Colt. V té je několik pěkných vícedélkových cest s výškou kolem 100m, které jsou dobře odjištěně a téměř neoklouzané. Jedinou nevýhodou je, že obtížnost cest v této oblasti začíná na 6a. Kdo ale 6a dává s přehledem, ten si tu dobře zaleze.


OSi a hustá cesta v oblasti Nago


TOPless TOP


Placche Zebrate - nefoť a dobírej!!!

Spali jsme jako mažňáci v Zoo kempu v Arcu, což vyšlo celkem draho, ale alespoň jsme se mohli rochnit ve výborném bazénu, který je v ceně.


Jasněěě... hlavně, že je večírek


Z rozmlácenýho kostelaaaa..." ne ne tak to jsme asi fakt nezpívali :-)


Bezedný demižon plný "kvalitního" vína :o)

V rámci kulturního programu jsme jeden večer ztrestali pětilitrový demižon vína (nesporně kvalitního neboť stál 7 euro :-), což ne všichni uplně rozdýchali - čípak mrkvičku vyzobávala z tyčky další den ráno místní sýkorka?? ;-)


PT


3 žlutý + jeden modrej

Jakožto oddílový botanik a zoolog se musím ozvat Pavle! Není to sýkorka, ale nějaká italská hrdlička nebo holub.. Ale nic to nemění na tom, že je to pěkný prase! ;-) Evidentně měl Řepulda předtím nějakou pochoutku..


LP

Více fotek ve fotogalerii


 Zpět na seznam článků

Webmaster - Pavel Trnka  CSS - Michal Kutil