jméno: heslo:
Warning: Illegal offset type in unset in /DISK2/WWW/sherpaclimb.net/www/mysql.php on line 78

Mikuláš 2007

Od7.prosince 2007
Délka3
Účastnícikdo chce

Tak přátelé, už je to tady!

Termín letošního Mikuláše je 7. 12. 2007 - 9. 12. 2007. Jako vždy se uskuteční v rekreačním zařízení ve Františkově u Rokytnice nad Jizerou v chajdě číslo popisné 13, U Mamutů.

Program je následující:

po příjezdu v pátek seznámení, popití dobrého moku a celková zábava. Kdo jste tam byl, víte a kdo ne, tak se dozvíte :-)

V sobotu přes den je volná zábava, kdo co chce, někdo jde na vejlet, někdo se plácá kolem chajdy apod. A navečer kolem 19.00 se přichází do restaurace U Hásků a tam je už o zábavu postaráno.

Podmínka abyste se zúčastnili akce, je jako klasicky mít masku. Kdo nemáte představu, tak se podívejte na naše stránky a vše se dozvíte. Maska je opravdu důležitá!

No a neděle je jasná - odpočinek a návrat dom.

Přátelé, je důležité, abyste si vzali spacáky, károšky a někdo i stany. Když jsme tuhle akci začínali provozovat, tak nás bylo málo, ale nyní se už chajda napíná k prasnutí a spí se všude kolem, v místnosti, na půdě i venku. Tak s tím počítejte. Pro mamky s dětma zkusím zajistit druhou místnost, kde budou mít svůj klid a co nejdříve to dám vědět.

Tato akcička je otevřená. Takže doražte, jste srdečně zvaní! Kdo má zájem, tak mi dejte vědět! Musím zajistit místa v hospě.

P.S. počítám, že veškeré dámské osazenstvo bude spát v baráku, chlapci venku a na půdě, místa je habaděj.Mamut


 Zpět na seznam akcí

Webmaster - Pavel Trnka  CSS - Michal Kutil