jméno: heslo:
Warning: Illegal offset type in unset in /DISK2/WWW/sherpaclimb.net/www/mysql.php on line 78

Sherpavoda 07

Od17.srpna 2007
Délka3
ÚčastníciŘepule, Dáša, Azáro, Jarka, Terka, Zuzák, Róša, Blanka, Martina, Pavel, Zdenda V., Peťa , Sládkovic rodinka, Andulka , Filip, Iveta, Marie & Zmrzka, Voly, Renata, Renča, Jana K., Mazi & Bára
Ahoy!

V práci se horem pádem plánuje společný vodácký víkend, a protože já se zřejmě nebudu schopen zúčastnit, rád bych něco podobného zorganizoval pro nás. Proto tímto oznamuji zahájení plánování akce Sherpavoda 07.

Andulka Malinová byla tak laskavá, že připravila cestovní plán. Protože jsem líný sám něco vymýšlet a Andulka Ohři zná, tento úkol jsem uvalil na její bedra.

Lodě zajistí Azi a s nimi i jejich dopravu. Patří mu velký dík :) Počítejte prosím s investicí do 300 Kč. Spíše méně. V ceně je přistavení a odvezení lodí, lodě samotné, pádla, barely a vesty. Chápu, že někdo třeba o vestu nebude mít zájem, ale stejně ji dostane. I kdyby ji nepotřeboval, je to fajn na sezení :)

Půjčovna nabízí, že spolu s loděmi a ostatním materiálem může svézt i pět lidí a nějakou bagáž. Nutno ale říci, že lodě na místo startu přijedou až v sobotu ráno a proto ten, kdo by se rozhodl toto využít, přijde o páteční mecheche. To samozřejmě nebude nijak veliké – v sobotu nás přece čekají sportovní výkony. (CHachachaaaaaa - pozn. red.)

Jenom pro pořádek ještě připomenu, jaký je plán:

17. 8. (pátek) Příjezd, ubytování a seznamovací večer. Každý si připraví nějaký kulturní příspěvek,                          kterým oblaží ostatní.
18. 8. (sobota) Přebrání lodí a start první (sobotní) etapy Loket – Hubertus (23km). Pokračování seznamovacího večera.
19. 8. (neděle) Pokračování v plavbě druhou (nedělní) etapou Hubertus – Stráž nad Ohří (23km). Cíl a vrácení lodí. Odjezd domů.

Podrobnější info:

  • Všichni se sejdeme v kempu pod Loktem. Je bohužel jediný, který tam letos funguje. Naše zkušenosti z června letošního roku nebyly nějak opojné. Snad získáme lepší! Pokud se nepletu jsou v Lokti na kemp ukazatelé, takže by neměl být problém ho najít. Mimochodem z tohoto kempu bych startoval nerad, protože je až pod Loktem. Moje idea je přivést lodě výš, startovat před městem a krásně si ho projet. Nádherný, romantický začátek drsné plavby :-)

  • Jana Sládková mě upozornila, že v tábořišti Hubertus kradou lodě. Proto prosím všichni vezměte s sebou zámky na kolo, motocykly a podobně. Když to bude možné, tábořišti se prostě vyhneme. Mám tip, že jde spát v Radošově. Ale je to kapku dál. Necháme to projít hlasováním.

  • Vzhledem k tomu, že všechny věci včetně stanů, batohů a všeho ostatního povezeme v lodích s sebou, přízpůsobte tomu množství a obsah vašich zavazadel. Barel má 50 litrů a v lodi budou dva. Taky počítejte s tím, že bude chladno.

  • Počet vozidel není zcela kompatibilní počtu vodáků. Jediní dva řidiči kteří nejedou plně naloženi jsou Jarka Schücková a Petra Stejskalová. K oběma jednotlivě se vejdou nejméně dva pasažéři. Takže kdo dřív přijde... :-) Všichni, kdo neseženou odvoz autem, budou muset po svých :-(

  • Jo a ještě jedna maličkost. Vzhledem k počasí bude lepší, když si vezmete stany :-(    Horatio Řepák Nelson
  •  Zpět na seznam akcí

    Webmaster - Pavel Trnka  CSS - Michal Kutil