jméno: heslo:
Warning: Illegal offset type in unset in /DISK2/WWW/sherpaclimb.net/www/mysql.php on line 78

Východ slunce na Sněžce

Od16.září 2005
Délka2
Účastníci

Ahoj lidi!

Tak jsem konečně zjistil volno na chalupě ohledně "Východu slunce na Sněžce".

Akce se bude konat v pátek v noci 16. 9. - neděle 18. 9. 2005. Bohužel je možný jen jeden termín, je to vlastně ten víkend po Dolomitech a po Rakousku.

Nyní bych lehce nastínil průběh akce pro ty, kdo půjdou a ještě se nezúčastnili.

Sraz je pravidelně v Peci pod Sněžkou v pátek 16. 9. 2005 na centrálním horním parkovišti o půlnoci, poté už bude vůči minulému roku změna. Letos trasa bude: Pec - Obřím Dolem na Sněžku - ze Sněžky přes Luční boudu a Kozí hřebety do Špindlu - ze Špindlu vyběhnem nahoru na Medvědín - dále na Zlaté návrší - ze Zlatého návrší buď za 1. seběhnout dolů na Horní Mísečky a přes Kotelní jámy vyjít na Dvoračky a dolů na chalupu; nebo za 2. opět ze Zlatého návrší jít horem přes Kotel na Dvoračky a seběhnout na chalupu. Obě varianty jsem už šel a dá se to. Holt je tam mnohem více stoupání než jako minulý rok na česko polské cestě. Bude to trošičku namáhavější než loni, ale určitě mi učastníci z minula potvrdí, že ani běžet po rovině na hřebeni není tak úplně zadarmo, že? S tou nocí to je dost dlouhé a občas se i pospává.

Ti, kdož nebudou chtít jít tu štreku (asi okolo 30 km ), mohou seběhnout ze Sněžky dolů a na chalupu dojet autem a "připravit pro vandrovníky patřičné uvítání".

Tak to je asi tak vše, víc informací dodám, až akcička bude aktuální. Takže kdo budete mít chuť, tak to zvažte a vyrazíme.


MamutDOPRAVA

1. auto (Róša +Blanka, Zdenda V., Vláďa T.)

2. auto (Radim, Šťovajz, ty ,ty), rezervace na tel.: 732 565 797


 Zpět na seznam akcí

Webmaster - Pavel Trnka  CSS - Michal Kutil