jméno: heslo:
Warning: Illegal offset type in unset in /DISK2/WWW/sherpaclimb.net/www/mysql.php on line 78

Poslední slanění

Od15.října 2005
Délka2
Účastnícivšichni

Podle posledních informací se nakonec uskuteční :-))


Tak jak to vypadá:

když to vše vyjde, tak akcička proběhne na Suškách "U Doubnera", to je ta chata vlevo od míst, kde horolezci, kteří si vezou pr......... až na louku, nechávají auta.

Správkyně chaty chce dát vědět deset dní dopředu, kolik nás bude - kvůli pivu a jídlu. Jinak je tam soc. zařízení + sprcha (vše funkční ), 32 lůžek a dále je tam možnost spát na zemi. Ubytování je formou polopenze za 160 Kč. Což je zlaté. Je v tom jedno společné jídlo na večer, snídaně (domlouvá se na místě - párky, vajíčka...) a spaní. Nic s sebou na konzumování v chalupě neberte, pije se a jí jako v hospodě. Pivo, víno, nealko, jídlo na den atd. si každý platí zvlášť.

Ceny tam jsou lidový:
pivo                14,- (jedenácka - ta, co se točí u Boučků)
velká kořalka   25,-
teplé jídlo        50,-
čaj, káva         10,-
snídaně           25,-

Dobrý ne???? Jediný černý flek je, že se ta chata má prodávat. Takže kdyby se něco dělo, tak mi p. správkyně dá okamžitě vědět a my budem muset najet na náhradní zdroje. Věřím, že to vyjde!

Je to tam dobrý - před pár lety jsem tam byl a absolvoval jednu party a žádnej problém. Když jsem dnes mluvil s paní, tak evidentně sama leze nebo lezla a ví, o čem je řeč.

Majte sa a až opět něco bude, dám vědět.

Mamut

Kdo pojedete, dejte mi vědět nejpozději do 28. 9. 2005. Bude se vybírat záloha 200 Kč také k 28. 9. 2005. Je to důležité! Kdo mně do 28. 9. 2005 nedá vědět a nedodá zálohu, budu to brát jako, že nejede.

Můj telefon je 606 538 408 a Elišky 608 967 830, jsme hlavně na telefonu Elišky. E-mail znáte. Můžete to donést také Elišce do práce (napíšu směny), chodím na stěnu, budou tréninky - prostě není problém cinknout a domluvit se.


 Zpět na seznam akcí

Webmaster - Pavel Trnka  CSS - Michal Kutil